פרסום יחידות נופש
בעלי יחידות נופש הירשמו ופרסמו מודעה

נרשמים ובעוד 3 דקות המודעה כבר תופיע בלוח שלנו ותוצג לאלפי גולשים בכל חודש!

כבר רשומים? כאן מתחברים.

לא טכנולוגיים? מעדיפים בטלפון?

אם אתם מתקשים עם טכנולוגיה ולא מסתדרים עם הרשמה דרך האתר, אפשר להתקשר ולפרסם את המודעה דרך הטלפון. יש להכין כרטיס אשראי ואת פרטי המודעה (מחיר מבוקש, תאריכים, ותיאור קצר למודעה) ורק אז להתקשר:

שם פרטי:
שם בעברית, יוצג לצד המודעות שתפרסם.

כתובת דוא"ל:
לשם נשלח את ההוראות להשלמת ההרשמה. לא יוצג לגולשים, אל דאגה.

שולח...
שולח...
הרשמה

קצת רקע על "אילתה"

אתר אילתה נותן פיתרון אמיתי לבעלי יחידות נופש במלונות קלאב הוטל אילת וקלאב אין אילת המעוניינים להשכיר ו\או למכור את יחידות הנופש שלהם בצורה ישירה, ללא צורך בתיווך ובתשלום עבור השירות.

למה לי לפרסם יחידת נופש באילתה?

אנחנו פונים לקהל ממוקד של גולשים המחפשים יחידות נופש באילת: האתר זוכה לתנועה של אלפי גולשים ממוקדים בכל חודש מכיוון שאנחנו ממוקמים בכל החיפושים הרלוונטיים במקומות הראשונים בגוגל.

רוב הגולשים שמחפשים יחידות נופש באילת או יחידות נופש בקלאב הוטל מגיעים לאילתה וסוגרים עסקה אחרי פרסום המודעה.

מה ההבדל בין אילתה ובין אתרי לוחות כמו "יד 2"?

נסביר את ההבדל באמצעות משל: כשאתם רוצים לקנות טלויזיה – לאן תלכו: לשופרסל או למחסני חשמל?
ברור שתקנו בחנות העוסקת במוצרי חשמל כמו "מחסני חשמל". רק אחוז קטן מהאוכלוסיה באמת קונה "על הדרך" טלויזיה כשהוא עושה קניות לבית בסופר.

כבודם של אתרי הלוחות כמו יד 2, winwin במקומם מונח. בקטגוריית הלוחות הכלליים הם באמת מובילים את השוק אבל הם לעולם לא יוכלו להתחרות באתר ממוקד בתחום יחידות הנופש.
כל תכליתו של אתר אילתה הוא לספק לנופש הישראלי פיתרון לינה נוח וחסכוני באילת באמצעות השכרה של יחידות נופש – ואת זה אנחנו עושים יותר טוב מכולם.

מה סוד ההצלחה של אילתה?

המוצר שאנחנו מציעים ביחד אתכם, בעלי יחידות הנופש הוא מוצר מנצח: אנחנו מסוגלים לקצץ את עלויות החופשה באילת במאות ואף אלפי שקלים!

כשיש מוצר טוב שחוסך כסף לצרכן הישראלי, כל מה שצריך לעשות זה "לארוז" אותו אל תוך אתר ידידותי ונוח לגולש ולהפיץ את הבשורה – ואנחנו ממש טובים בזה.