פרסום יחידות נופש: בעלי יחידות נופש הירשמו ופרסמו מודעות

הירשם לאילתה ובעוד 3 דקות המודעה שלך כבר תופיע בלוח שלנו ותוצג לאלפי אנשים בכל חודש!

נרשמת כבר בעבר? לחץ להתחבר.

שם פרטי:
רשום בעברית.
השם יוצג לצד המודעות שתפרסם באילתה.

כתובת דוא"ל:
לשם נשלח את סיסמת ההתחברות ואת ההוראות להשלמת ההרשמה. לא יוצג לגולשים, אל דאגה.

שולח...
שולח...
הירשם לאתר

קצת רקע על "אילתה"

אתר אילתה נותן פיתרון אמיתי לבעלי יחידות נופש במלונות קלאב הוטל אילת וקלאב אין אילת המעוניינים להשכיר ו\או למכור את יחידות הנופש שלהם בצורה ישירה, ללא צורך בתיווך ובתשלום עבור השירות.

למה לי לפרסם יחידת נופש באילתה?

אנחנו פונים לקהל ממוקד של גולשים המחפשים יחידות נופש באילת: האתר זוכה לתנועה של אלפי גולשים ממוקדים בכל חודש מכיוון שאנחנו ממוקמים בכל החיפושים הרלוונטיים במקומות הראשונים בגוגל.

רוב הגולשים שמחפשים יחידות נופש באילת או יחידות נופש בקלאב הוטל מגיעים לאילתה וסוגרים עסקה אחרי פרסום המודעה.

מה ההבדל בין אילתה ובין אתרי לוחות כמו "יד 2"?

נסביר את ההבדל באמצעות משל: כשאתם רוצים לקנות טלויזיה – לאן תלכו: לשופרסל או למחסני חשמל?
ברור שתקנו בחנות העוסקת במוצרי חשמל כמו "מחסני חשמל". רק אחוז קטן מהאוכלוסיה באמת קונה "על הדרך" טלויזיה כשהוא עושה קניות לבית בסופר.

כבודם של אתרי הלוחות כמו יד 2, winwin במקומם מונח. בקטגוריית הלוחות הכלליים הם באמת מובילים את השוק אבל הם לעולם לא יוכלו להתחרות באתר ממוקד בתחום יחידות הנופש.
כל תכליתו של אתר אילתה הוא לספק לנופש הישראלי פיתרון לינה נוח וחסכוני באילת באמצעות השכרה של יחידות נופש – ואת זה אנחנו עושים יותר טוב מכולם.

מה סוד ההצלחה של אילתה?

המוצר שאנחנו מציעים ביחד אתכם, בעלי יחידות הנופש הוא מוצר מנצח: אנחנו מסוגלים לקצץ את עלויות החופשה באילת במאות ואף אלפי שקלים!

כשיש מוצר טוב שחוסך כסף לצרכן הישראלי, כל מה שצריך לעשות זה "לארוז" אותו אל תוך אתר ידידותי ונוח לגולש ולהפיץ את הבשורה – ואנחנו ממש טובים בזה.