על אודות אתר אילתה

אתר אילתה הוא זירת מסחר המפגישה בין בעלי יחידות נופש באילת ובין נופשים המחפשים פיתרון לכל כיס לנופש באילת. בזירת המסחר אפשר להשכיר ולשכור, ובקרוב גם למכור ולקנות, יחידות נופש באמצעות מערכת ידידותית ונוחה.

מלבד זירת המסחר המתקדמת שלנו, שמנו לנו למטרה להיות המדריך המקיף והרחב ביותר לענייני יחידות הנופש (סוויטות) באילת ועל כן בנינו מאגר מידע המספק תשובות לרבות מהשאלות העומדות בפני בעלי יחידות וגם בפני נופשים בשיטת יחידות הנופש.

יש הרבה אתרים ברשת - למה לבחור באילתה?

ראשית כל, אילתה הוא האתר היחידי בארץ המוקדש כולו לנושא יחידות נופש. ישנם אמנם מספר לוחות המאפשרים פרסום של יחידות נופש להשכרה אולם לוחות אלה אינם ייעודיים לתחום הנופש ויחידות הנופש ולכן חסרות בהם אפשרויות בסיסיות כמו למשל חיפוש על פי תאריך, או אפשרויות פיצול השבוע וכו'.
מלבד הלוחות, יש אתר או שניים שכן מתמקדים ביחידות נופש של קלאב הוטל – אבל הם חובבניים ולא נוחים לשימוש. מאחורי אילתה עומדת חברת בניית אתרים מקצועית כך שקל לנו להבטיח לך נוחות שימוש ורמה גבוהה של תפעול (ללא תקלות ושגיאות).

לא פחות חשוב, מקים האתר הוא בעל יחידות נופש בעצמו עוד מאז הקמת מלון קלאב הוטל באילת. ככזה אני מכיר את הנושא לעומק ויודע מה אנחנו, בעלי היחידות צריכים ועם אילו בעיות אנחנו צריכים להתמודד.
כשאני מוסיף אפשרויות חדשות ושירותים נוספים לאילתה, אני תמיד חושב מה אני צריך ואיך אתר אילתה יכול לעזור לי בכל הקשור ליחידות הנופש שברשותי.

יתר על כן, הרבה מהאפשרויות באתר הגיעו מכם – בעלי היחידות והגולשים. בגלל שיש לנו מתכנת שמקדיש את זמנו לפיתוח האתר, אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לתקן, לשפץ ולשפר ככל שנזדקק.
אם יש לכם רעיון שאתם חושבים שיכול לשפר את האתר ולעשות אותו נוח וקל יותר לשימוש – אנחנו נשמח לשמוע מכם. מבטיח שנתייחס לכל הצעה.

גלישה מהנה!
שמול