דירה באילת - נופש בכל ימות השנה

 

המחשבה הראשונה שמתעוררת כשחושבים על אילת היא מחשבה על חופש. המים הכחולים, ההרים האדומים, המלונות שמציעים מגוון חופשות בטן-גב עמוסות במאכלי בופה ובניחוחות קרם שיזוף, האטרקציות הרבות וגם השקיעות היפיפיות לעת ערב מעניקים תחושה קסומה של הירגעות וחופש. לא סתם הפכה אילת לבירת הנופש של ישראל, רחוקה ככל שתהיה מהמרכז.

העיר הדרומית שנושקת לחולות סיני היא לא רק המקום לחופשת קיץ משפחתית ליד הבריכה, אילת היא עיר חיה ונושמת, שיש בה שכונות מגורים גדולות וקטנות המאפשרות השקעות ורכישות נדל"ן מגוונות. מווילות רחבות השוכנות על מול הים ועד לדירות בעלות 3-4 חדרים ואף יותר בבתי קומות חדשים או משופצים.

אפשרויות מגורים מגוונות במחירים נוחים

שוק הנדל"ן באילת זוכה לפריחה מחודשת בשנים האחרונות בזכות קבלנים רבים שמציעים פרויקטים יוקרתיים במקומות אטרקטיביים בעיר. בין השכונות היוקרתיות של אילת נמצאת שכונת שחמון, שנחשבת למבוקשת בעיר בזכות הנוף למפרץ אילת. דירה בת שלושה חדרים בשכונה זו או דומה לה יכולה להימכר במחיר נוח של כ-800 אלף שקלים. גם שכונות מערב 6-7 נחשבות למבוקשות במיוחד בקרב רוכשי הדירות ובהן ניתן למצוא דירות גן יוקרתיות ודירות מגורים בנות 3-4 חדרים במחירים נוחים מאד. קיים פיתוח קבלני איכותי של פרוייקטים רבים בשכונות חדשות וותיקות נוספות. לצפייה במודעות עדכניות עם פירוט על הדירה והמחיר: דירות למכירה באילת.

רכישת דירה חדשה מקבלן – כמו מתנה חדשה מהעטיפה

התעוררות שוק הנדל"ן באילת הביאה קבלנים רבים לבנות פרוייקטים מגוונים למגורים. אך רכישת דירה מקבלן היא תהליך שדורש תשומת לב רבה לפרטים הקטנים.

  • למרות המרחק של אילת מהמרכז והצורך בנסיעה ארוכה או בטיסה, חשוב לבקר באתר הבנייה ולוודא כי הקרקע שייכת לחברת הבנייה או לקבלן.
  • חשוב מאד לראות את נסח הטאבו ורישום המקרקעין. אסור לוותר על קבלת כל פרטי תוכנית הנכס תוך פירוט כל תהליכי הבנייה, תוכניות החדרים, מיקומי החנייה, מערכות המים והחשמל, כיווני האוויר ועוד.
  • מומלץ לקבל ליווי משפטי מעורך דין אמין שיוודא שכל הסעיפים עליהם הסכמתם מול הקבלן מופיעים בחוזה הרכישה.
  • חוזה טוב כולל את כל תנאי המכירה, פירוט תשלומי מיסים, תאריכים לסיום העבודה והעברת הדירה לבעליה, רישום כל המערכות שהותקנו בדירה, תנאי התשלום שסוכמו מול הקבלן וכל הפרטים הקטנים.

חינוך טוב, בילויים בשפע ומרכזי קניות

אנשים שאוהבים את השילוב המנצח בין אקלים חם, נופים נפלאים, איכות מגורים ומרכזי בילוי שוקקים ימצאו באילת בית אמיתי ומפנק. העיר הדרומית הפכה אטרקטיבית על אף הריחוק שלה מהמרכז, בזכות פיתוח של מרכזים עירוניים, קניונים ומרכזי בילוי ומערכת חינוך טובה. באילת פועלים 9 בתי ספר יסודיים חילוניים ו-4 בתי ספר תיכון לצד שלוחה פעילה של אוניברסיטת בן גוריון המאפשרת למאות סטודנטים להשלים תואר אקדמאי במגוון תחומים. שדה התעופה של אילת מאפשר טיסות ממנה ואליה באופן סדיר והתוכניות לבניית רכבת שתקשר בין אילת למרכז הארץ קורמות עור וגידים בקצב מהיר.